VIDEO / Nxënësi “turpëron” gazetaren: Vendose maskën, nuk dua të infektohem, largohu mbaj distancën

September 4, 2020 10:43

VIDEO / Nxënësi “turpëron” gazetaren: Vendose maskën, nuk dua të infektohem, largohu mbaj distancën

Ekziston frika, se nxënësit e vegjël do ta kenë të vështirë të respektojnë udhëzimet për t’u mbrojtur nga koronavirusi, por një prej tyre në këtë video ka treguar se është shembull në këtë aspekt.

Ndërsa po pyetej nga një gazetare për këtë temë ai iu drejtua asaj duke i thënë se duhet të mbajë maskën dhe të ruajë distancën.

“Vendose maskën, nuk dua të infektohem”, thotë ndër të tjera ai.

Ngjarja ka ndodhur në Bosnjë Hercegovinë.

 

 

j.l./ dita

September 4, 2020 10:43
Komento

1 Koment

  1. Arben September 4, 18:04

    te lumte

    pionier i enverit

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim