Video: Pamje apokaliptike, vetëtimat zbardhin qiellin në Tiranë

June 23, 2018 12:20

Video: Pamje apokaliptike, vetëtimat zbardhin qiellin në Tiranë

Mbrëmë duke u gdhirë dita e sotme, rreth orës 3:30 natyra u “tërbua” në kryeqytet.

Tirana u përfshi nga një mot i keq me rrebeshe shiu, shkreptima e bubullima që ngjallën panik e frikë duke lënë shumëkënd pa gjumë.

Gentian Zenelaj me një “guxim të frikshëm” ka filmuar mbrëmë pak momente nga tërbimi i natyrës dhe i ka publikuar videot si më poshtë.

Për dy orë rresht, Tirana u përball më këtë furtunë që i përngjante një nate dimri.

Prej ditësh moti në kryeqytet vijon të jetë i paqëndrueshëm. Edhe pasditja e djeshme u shoqërua me shira të rrëmbyer duke sjellë edhe përmbytje në rrugët e kryeqytetit ndërsa shumë pemë u rrëzuan si pasojë e erërave të forta.

 

Vetetimat ne Tirane on Vidnews.

June 23, 2018 12:20
Komento

3 Komente

 1. Une,Lubonja June 23, 12:50

  Thashe edhe une te shoh Tiranen TIME apo TONEN por kur lexova emrin e Gentian ndrova mendje! “Guxim i frikshem” nje nje emertim medioker per nje artist medioker qe i sherben Saliut! Une pelqej lajmetarin e pastaj lajmin! Shikoni lajmet e digjitalit berishian!

  Reply to this comment
 2. petro June 23, 14:20

  media e qelbur kok e kembe,lajme pa asnje kuptim,lajme orrorr si gjithe te tjerat.

  Reply to this comment
 3. Remi June 23, 20:14

  Kjo eshte energji positive qe vjen nga krijusit tane nefillim ose planeti x.shume shpejt Shqiptaret do te behen dominues ne Europe ne te gjitha fushat e jetes ashtu si te paret tane.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*