Pamjet kur Xhuvani përpiqet të arratiset -VIDEO

November 20, 2014 09:01

Pamjet kur Xhuvani përpiqet të arratiset -VIDEO

Blogu Lapsi.al ka publikuar pamjet e momenteve kur Konstandin Xhuvani dhe shoku i tij, Erlad Sida, përpiqen të transportojnë në makinë shokun e tyre të vrarë gabimisht.

Më pas në video shihet se mbërrin policia.

Në këto moment Xhuvani përpiqet të largohet.

Më poshtë video:

November 20, 2014 09:01
Komento

1 Koment

  1. info analitike November 20, 14:49

    Blogu ka publikuar videon por ka bere edhe disa pyetje qe nuk duhen injoruar:
    http://www.lapsi.al/ide/2014/11/20/ata-q%C3%AB-e-ndihmuan-xhuvanin-t%C3%AB-vriste#.VG3v8Mlwlrw

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim