VIDEO / Panucci “u merr frymën” lojtarëve në Antalia

November 9, 2017 18:14

VIDEO / Panucci “u merr frymën” lojtarëve në Antalia

Ndaj Turqisë këtë të hënë është vetëm ndeshje miqësore, por impenjime në Antalia, ku është grumbulluar Kombëtarja, duke tejet i madh.

 Nga Turqia, duket se do të nisë një erë e re në Kombëtaren Kuqezi nën drejtimin e trajnerit Panucci. Italiani po kërkon të njohë sa më shumë grupin që ka në dispozicion edhe pse koha nuk është e madhe.

Kombëtarja është duke vazhduar me dy seanca stërvitore dhe pritet që ndaj Turqisë të kemi një Kombëtare të ndryshuar krahasim me atë që kemi parë në eliminatoret e Botërorit, të cilat i mbyllëm në vendin e tretë në grup.

November 9, 2017 18:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim