VIDEO: “Shife, shife, shife ça zogu është”. Pas tërmeti, Rama mëson të voglin “të fluturojë”

December 2, 2019 22:15

VIDEO: “Shife, shife, shife ça zogu është”. Pas tërmeti, Rama mëson të voglin “të fluturojë”

Kryeministri Rama bashkë kreun e bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ishin në Qendrën Sociale Multidisiplinare në Tiranë, ku disa qytetarë janë strehuar pas tërmetit të 26 nëntorit.

Pas bisedave me banorët aty, kamerat e ERTV filmuan kryeministrin me një foshnjë, të cilin e mban lart në ajër dhe e rrotullon me një dorë.

Këtë video e ka publikuar dhe vetë kryeministri, i cili shkruan: Ka një kohë për t’u rrëzuar dhe ka një kohë për të fluturuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

December 2, 2019 22:15
Komento

3 Komente

 1. mirel December 3, 04:53

  Ju kujtohet Michael Jackson?

  Reply to this comment
  • Love Laberi December 3, 11:08

   Vetem nje pervers si puna jote mund ta mendoj kete..

   Reply to this comment
   • anticensurë25642654 December 3, 12:34

    ti nuk sheh perversitetin e dobiçit,por sajon këtë të mirelit!!
    ky dobiç nuk lejon as qënt ti prishin terezinë,e jo më të tregojë dashuri me një fëmijë!
    teatër i luajtur tmerrësisht keq o debil!!
    është më i besueshëm “star uërs” sesa “dashuria e këtij halesë!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim