Video/ Pedofili futet në kurth

August 20, 2016 16:25

Video/ Pedofili futet në kurth

Një grup i posaçëm kapi  një pedofil, i cili ishte nisur me synimin për të përdhunuar një 13 vjeçare.

Douglas Smith u miqësua me ‘vajzën” në Facebook, por shpejt biseda u kthye në biseda të “nxehta”.

56 vjeçari i kishte deklaruar se nuk ishte në moshë të madhe dhe se nuk do të ndodhte asgjë gjatë aktit seksual. Madje, ai i tha vajzës se “penisin e kishte të vogël dhe se nuk do ta dëmtonte”.

Burri kishte edhe histori të mëparshme me pedofilinë. Ai jeton në Newcastle të Britanisë së Madhe. Ai u arrestua në stacionin qendror në Newcastle kur u nis për të takuar vajzën.

 

August 20, 2016 16:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*