PA KOMENT: “Më hoqën pa të drejtë”. Rrëfimi prekës i Nikos pas shkarkimit

January 3, 2019 10:55

PA KOMENT: “Më hoqën pa të drejtë”. Rrëfimi prekës i Nikos pas shkarkimit

Ndërkohë që po u kërkonim nga një reagim të sinqertë ministrave të shkulur për Vit të Ri, Gojët e Liga na dërguan videon e mëposhtme.

U dorëzuam.

Menduam më mirë po ua përcjellim pa koment.

Ju vetëm klikojeni:

 

View this post on Instagram

 

Halli i Nikos | NGOP.TV #ngoptv

A post shared by NGOP (@ngop.tv) on

o.j/dita

January 3, 2019 10:55
Komento

18 Komente

 1. Biometri January 3, 12:33

  Hahahhahaaaa
  Ahahaaaaaaa
  O zot sa kam qesh, hahahaaa
  E paskan dubluar ne menyre perfekte, bravo hahahaaa

  Reply to this comment
 2. Kokpalari 21 janarit January 3, 12:41

  Ky korcari mesatar nuk dime c beri ne pulitiken e modhe t Tirones
  Erdhi, (m sakte e sollen) vodhi, iku.
  Nuk muarem vesh gje a beri ndonje pune vecse qiti vajzen per masturbime masive n rrjetet sociale ku ha ndonje rroçkè 50 vjecaresh dhe pastaj qan qe do tua tregoj qejfin babi

  Reply to this comment
  • ilir cami January 3, 16:17

   ju.jeni moster qe flisni ashtu per nje vajze te re qe nuk e njihni fare

   Reply to this comment
  • Mami i kokpalarit January 3, 19:48

   O jo vetem kokpalar por edhe b ..cpuar.Ai qe flet ai i ka patir gjerat ne rregull kur mami jot e kishte p… morra. Nese ke bythe nxirre identiteti dhe sill edhe motren te beni gare kush e do me te gjate ti apo ajo.Plehre rurale.

   Reply to this comment
   • kokpalari 21 janarit January 3, 19:58

    Une nuk kam probleme as me gjatesine as me trashesine
    Pyetini njehere ato grate e dashnoret tuaja, po deshet edhe vajzat se kane pellitur si mushka kur e kane ngrene.

    E qarte?

    Ne vend qe te kruheni me mua ketu neper forume, thuajuni kalamajve mos na shesin pordhe me lukset qe u blini me parate qe i vidhni popullit ju plehra qe na beni karshillek nga rrjetet sociale me pasurine tuaj.

    Qelbsina, kemi qene te gjithe me golfe leshi, dolet ju hajdute pisa me te zote se te tjeret.

    Thjesht keni patur akses te thesi, ju dhe miqte tuaj biznesmene. Po mire e beni kur ka femra qe heqin breket vetem qe tu pikoje ndonje therrime nga ato qe vidhni ju.

    Ndeerkohe qe duheni peshtyre kur dilni ne rruge

    Reply to this comment
 3. Arben January 3, 12:53

  Ti u hoqe se duheshin dorashka te reja per te gjatin.

  Edhe kur u vure, nuk u vure me merite.

  Reply to this comment
 4. Pali Mushka January 3, 13:05

  Hahaha. Nuk e di se pse me hoqi mallin e katunsarit Pali Miska. Korçar MESJETAR do i shkonte me shume. Qenka komplet rilindjot. Nga ata te padobishmit fare fare.

  Reply to this comment
 5. Janulles, me sqepar kokes.... January 3, 13:40

  As humor nuk dime te bejme me. Vari leshte.

  Reply to this comment
 6. Naseri January 3, 14:40

  – Minister te jashtem ve nipin e Baton Haxhiut, njeri qe megjithese ka qene zv.minister per 1.5 vjet nuk e njeh njeri ne ministri sepse vetem rrogen ka marre aty (qoke personale);
  – Minister te Infrastruktures dhe Energjise ve drejtoren e ANA’s nje kampione abuzimesh me detyren dhe financat publike, njekohesisht ish gruaja e Sokol Balles (qoke personale);
  – Minister per marredheniet me Parlamentin ve ish drejtoreshen e Doganave, e akuzuar per korrupsion te mbi 5 Milione Euro, njekohesisht grua e nipit te Gramoz Rucit (qoke personale);
  – Minister te bujqesise ve burrin e ish-gruas (qoke personale);
  – Minister te Arsimit ve ish zv.ministren qe eshte po aq fajtore per reformen e deshtuar sa edhe Nikolla qe iken, e njekohesisht prurje e Baton Haxhiut (qoke personale).

  E kuptoni se cfare ndryshimesh behen???? Nese Presidenti i Republikes nuk eshte bashkepronar i qokave atehere nuk duhet te dekretoje shumicen e ndryshimeve te bera ne qeveri.

  Reply to this comment
 7. xxx January 3, 15:07

  Humor i zi

  Reply to this comment
 8. Ndue January 3, 16:11

  – Minister te jashtem ve nipin e Baton Haxhiut, njeri qe megjithese ka qene zv.minister per 1.5 vjet nuk e njeh njeri ne ministri sepse vetem rrogen ka marre aty (qoke personale);
  – Minister te Infrastruktures dhe Energjise ve drejtoren e ANA’s nje kampione abuzimesh me detyren dhe financat publike, njekohesisht ish gruaja e Sokol Balles (qoke personale);
  – Minister per marredheniet me Parlamentin ve ish drejtoreshen e Doganave, e akuzuar per korrupsion te mbi 5 Milione Euro, njekohesisht grua e nipit te Gramoz Rucit (qoke personale);
  – Minister te bujqesise ve burrin e ish-gruas (qoke personale);
  – Minister te Arsimit ve ish zv.ministren qe eshte po aq fajtore per reformen e deshtuar sa edhe Nikolla qe iken, e njekohesisht prurje e Baton Haxhiut (qoke personale).

  E kuptoni se cfare ndryshimesh behen???? Nese Presidenti i Republikes nuk eshte bashkepronar i qokave atehere nuk duhet te dekretoje shumicen e ndryshimeve te bera ne qeveri.

  Reply to this comment
 9. ELIOT January 3, 17:34

  SA I ZGJUAR Q E QENKA …. NUK CUDITEM …RAMA PASKA BERE MINISTRA LOQE ..PA 2 GRAM TRU ..E KUPTUAM HAJT MJAFT J THITHE RAMES …. ME HOQEN NGA PUNA …HA HA HA PERSE PER CFARE E NJIHJE RAMEN ?????? RAMA ESHTE NJE MAFIOZ QE TALLET ME JETEN E SHQIPTAREVE ….MUA NUK ME HAQ DON NGA PUNA QENI RAMA .. HEJ NIKO MOS U MERR ME POLITIKE SE RAMA BERISHA JU PERDORIN SI LETRA TOILLETI MERCI

  Reply to this comment
 10. Cobani nga Lini January 4, 00:56

  Bravo.
  Duhet tu vij turp te dalin ne rruge po.jane mesuar keta prostituta burra me lepe peqe

  Reply to this comment
 11. shqiptari January 4, 10:30

  Te flaku si prostituta qe pasi e ke nxjerre dufin dhe i je neveritur te jep nje grusht parash dhe te thote “Tani mu zhduk sysh moj k…e m..i”

  Reply to this comment
 12. Sotiraq Sotiri January 6, 19:26

  vajte per leshte be niku,mo tu mbyllte e mendjes per cfare e pandehje tine ramushin, per burre te mirke .Qy ja u afuti te terve qe nga Beni i Kicos,Fatosit te Thanasit gjer tek Saliut te Ramizit,Ilirit te floririt e gje me Lulkes pej hollande dhe tanithi ju erdhi sera juve breke grisurve qe ja mbajtet bishtin kredhur Ramush funderires Te rrish me shendet o Niku i varfer. Bjeri mandolines nashithi .Nga Raqka i Sotirit te fala

  Reply to this comment
 13. Stathi Mitrushi January 16, 13:57

  O Niku .Akoma qorrovitesh pas atyre zorbave qe te shtrydhen si limoni e te hodhen tutje.Aj ne Korce be Niku.Korca do te ape firome dhe buke, per tyne dhe ciliminjte tende.Nuk i do njeri babaxhanet si ti o Niku.Aj sa me pare o Niku aj Nga Stathi i Mitkos.

  Reply to this comment
 14. IVONI January 20, 15:23

  .. nuk dua te them se te hoqi kot, pasi une e di shume mire se ti nuk ke “haber” nga bujqesia , por dua te te sqarroj se ai me ato veprime do te justifikohet , te thote se : – une jam i zoti , po c`tu bej ketyre qe kam rrotull ..!? Sa di ti nga bujqesia , po kaq di dhe ai nga qeverisja , pa mohuar ato qe kam thene ne komentet e mija se eshte me i mire nga ata qe kane qeverisur kete 30 vjecar , ose e permbledhur shkurt , me i miri i te liqve ..!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*