VIDEO/ Përplasje midis mjekut dhe qytetarit në urgjencën e Kardiologjisë

December 29, 2015 13:18

VIDEO/ Përplasje midis mjekut dhe qytetarit në urgjencën e Kardiologjisë

Për qytetarët është gjithnjë e vështirë të jenë të durueshëm në spitalet publike.

Mungesa e shërbimit, por në disa raste edhe indiferenca e punonjësve spitalor ka shkaktuar konflikte të vazhdueshme.

Videoja më poshtë e ilustron më së miri këtë, ndërsa është filmuar pranë urgjencës së QSUT-së. Ajo po qarkullon në internet dhe bëhet fjalë për urgjencën e Kardiologjisë, kur një qytetar është zënë deri në përplasje me një mjek. Qytetari pretendon se mjeku nuk i ka dhënë shërbimin e duhur nënës së tij. /Dita/

December 29, 2015 13:18
Komento

6 Komente

 1. Djal Tirone Re December 29, 13:21

  po keshtu e duan keta pi motra se vetem nga duart te shohin

  Reply to this comment
 2. ello December 29, 14:47

  Duhet ndjekur qe te dale e verteta e shemtuar e ketyre motershkerdhyerve qe tallin trapin me jeten e njerzve

  Reply to this comment
 3. Edi December 29, 15:33

  E kemi parë vetë se çfarë plerash janë mjekut këtu.

  Reply to this comment
 4. Edi December 29, 16:08

  E kemi parë vetë se çfarë plerash janë mjekët këtu.

  Reply to this comment
 5. Nazim December 29, 22:43

  Asnje nuk fliste gjuhe zyrtare, as mjeku as pacienti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Per pacientin hahet, por kur mjeku nuk zoteron gjuhen zyrtare, merret me mend se cfare mjeku eshte!!!!!!!

  Reply to this comment
 6. Hani pak mos hani shume m.... December 29, 23:47

  QSUT eshte mbushur me “mjek” malok e katunar, gjthfarelloj kellirash dhe te pa afte. Perse i kane perpareset me nga tre xhepa keta bajga?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim