Video/ Peshëngritësit i del bërryli

August 11, 2016 10:23

Video/ Peshëngritësit i del bërryli

Peshëngritësi armenian, Andranik Karapetyan, është filmuar duke bërtitur në agoni pasi theu krahun gjatë tentativës së tij të dytë për të ngritur 195 kg.

20 vjeçari ishte një nga të preferuarit për 77 kg, dhe u ngjit në skenë me konfidencë derisa brryli i tij e la në baltë.

Video tregon momentin e tmerrshëm kur atleti thyhen krahun gjatë performancës së tij.

August 11, 2016 10:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*