VIDEO: Vijon skandali erotik Mehmeti-Xhaferi (18+)

March 29, 2016 17:58

VIDEO: Vijon skandali erotik Mehmeti-Xhaferi (18+)

Kjo është pjesë e dytë e regjistrimit të skandalit erotik mes deputetes Ermira Mehmetit dhe zv.kryeministrit Musa Xhaferi.

Biseda mes dy politikanëve shqiptarë në Maqedoni është siguruar nga gazeta TemA. Në bisedë dëgjohen edhe pasthirmat erotike që lëshon Ermira Mehmeti, e cila bisedën me Xhaferin e kryen duke i dhënë makinës.

 

March 29, 2016 17:58
Komento

9 Komente

 1. Alban March 29, 19:58

  Po e keni botuar njehere. Eshte komplet sajese.

  Reply to this comment
 2. demo March 29, 21:25

  Prandaj nuk priste dot kjo te votonte per Kosoven ne Bruksel,se e priste Hajdar Haxhi Musai .Ka shume kerkesa per ta pare PERSERI LIVE tek emisjoni prostitutave ,ZONE E LIRE.

  Reply to this comment
 3. tori March 29, 21:46

  Turp per ju qe i publikoni. Dhe mender edhe me ate fare Islam patrioti. Turp. Beni lojen e sllavo maqedonsit. Legena

  Reply to this comment
 4. Koment March 30, 03:49

  Nuk e kuptoj ku eshte lajmi…..kjo eshte jeta private e njerzve nuk perben lajm. Kush eshte lajmi? Apo fakti qe njerzit bejne seks.

  Reply to this comment
 5. PO,PO March 30, 07:11

  Nuk eshte aspak turp publikimi i ketij skandali.. Populli duhet te dije mire se cfar njerez ka zgjedhur per ta udhehequr,tek i cili ka varur shpresat .Sllavomaqedonasit,ne kete rast,na kane bere nje sherbim ne shqiptareve,per te njohur prostitutat meshkuj dhe femra , qe e mbajne me shprese,per nje jete me te mire,per te mbijetuar si komb.Keta politikane duhen shtypur si morra . Komentuesi tori,eshte nje plehre e tille. Ja , kjo eshte fytyra e vertete e politikaneve shqiptare , prandaj edhe nuk kane per te ngritur koken lart ndonjehere shqiptaret .Bile , plehra si tori,na bejne thirrje qe ti mbulojme keto semundje kanceroze e ta perkeqespjme gjendjen,deri ne vdekjen e plote te ketij populli .Paciente te tille,do te mund te sheroheshin vetem me bisturine e kirurgut popull . Per ta , do te ishte i bute denimi me varje ne litar !

  Reply to this comment
 6. maks March 30, 08:03

  kjo vidjo regjistrim asht prekjje e privatesise se personit dhe turpi i ngelet atij gazetari qe i publikon kete bisede dhe juve qe e ripublikoni dhe zonja ka gjith te drejten e zotit qe ate sllavomaqedonas ta hedhi ne gjyq

  Reply to this comment
 7. A Beqo March 30, 09:31

  NUK ESHTE E VERTETE,,

  KJO I INTERESON VETEM SERBISE E GREQIS

  Reply to this comment
 8. A Beqo March 30, 11:36

  NUK ESHTE HISTORI E VERTET,

  ESHTE LOJE E SERBEVE.

  Reply to this comment
 9. Edi March 30, 12:34

  Lejini mër njerëzit të pallohen në qef të vet se nuk na vjen e keqja nga seksi, qoftë ky edhe mes deputetëve. Ça merreni me thashetheme grash!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*