VIDEO / ‘Po ngroh p*****!’ Anna Lika sqaron batutën

December 30, 2017 18:59

VIDEO / ‘Po ngroh p*****!’ Anna Lika sqaron batutën

Aktorja Anna Lika ishte e ftuar ne programin “Një kat më lart” me Ermal Peçin. Nisur nga reagimet e shumta të mediave online e sociale ndaj batutës së saj “po ngroh p*****!” Ermali nisi intervistën me Annën duke treguar se kur e mori në telefon për ta ftuar në program  pyetja e parë që i bëri ishtë “Çfarë po bën ti tani?”. Me shumë të qeshura nisi intervista, por që s’mund te mbetej me kaq. Anna sqaroi në program se nuk e kuptoi gjithë këtë reagim të madh me komente në mediat sociale, pasi sipas saj është normale që me një mikeshë të flasësh në këtë mënyrë.

“Nuk ma heq njeri nga mendja, që kushdo që flet me një të afërm mund të flasi më këtë fjalor. Unë Rudinën e kam shumë mikeshë. Ne mund ta prisnim si pjesë, por se bëmë” – tha Anna.

Ermali ndërhyn duke e pyetur nëse e bën për vëmendje teksa Anna e mohon menjëherë. Aktorja tregoi se në Instagramin e saj ka postuar shpesh foto, video nga aktivitetet e saja por video me këtë batutë është më e parë. Fatkeqësisht, sipas saj, njerëzit këto duan.

Ndiqni për më shumë intervistën me Anna Likën në “Një kat më lart”.

December 30, 2017 18:59
Komento

5 Komente

 1. katarakti December 30, 19:55

  Nje femer normale , qe ka pak respekt per veten e saj, nuk perdor nje fjalor te tille. Ky fjalor eshte tipik per “punonjeset” e shtepive publike. Por çfare t’i besh! Keto kohe kane ardhur. Demokracia i ktheka edhe ruspiet ne VIP-a. Por edhe kjo ka kujt t’i ngjaje. Kur kujton se ne institucionin me te larte ne Shqiperi, pra ne Kuvend, kryetarja e nje partie, e quan bythqire kryeministrin e shqiptareve, çfare pret me shume se kaq?! Eshte koha juaj, koha e maskarenjve dhe putanave. Vazhdoni dhe beni qef.

  Reply to this comment
 2. Fierakja December 30, 22:20

  Uaaaaa kete given do e mari Monika deputete…kjo qenka tamom per LSI-ne

  Reply to this comment
 3. Fierakja December 30, 22:21

  Uaaaaa kete gocen do e mari Monika deputete…kjo qenka tamom per LSI-ne

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*