VIDEO/ Policia Rrugore nxjerr pamjet e një aksidenti në Shkodër: Kujdes kalimtarët!

August 1, 2018 10:06

VIDEO/ Policia Rrugore nxjerr pamjet e një aksidenti në Shkodër: Kujdes kalimtarët!

 

Policia Rrugore ka shpërndarë një mesazh sensibilizues për të gjithë këmbësorët, përmes një video-je ku është filmuar një aksident i ndodhur në Shkodër.

“Lutemi shikoni videon, bëni kujdes kalimtarët Kjo ndodhi sot në Shkodër. Mbi 50% e aksidenteve rrugore shkaktohen nga këmbësorët. Fatmirësisht kalimtarja është jashtë rrezikut për jetën”, shkruan policia në mesazhin për kalimtarët.

Në video shihet një grua që tenton të kalojë rrugën pa u kujdesur aspak për sigurinë e jetës së saj dhe ajo përplaset nga një automjet, që siç duket ka të instaluar kamerën që ka filmuar gjithë ngjarjen.

l.h/ dita

August 1, 2018 10:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*