(VIDEO) Policit të rrugores i ikën truri, shpërthen me të shara

June 26, 2016 20:31

(VIDEO) Policit të rrugores i ikën truri, shpërthen me të shara

Në disa sekonda filmime nga rrugët e Tiranës dhe të publikuara në rrjetet sociale, duket një polic i rrugores që përdor një fjalor jo të denjë për një punonjës shteti.

Një djalë shoqërohet nga dy policë të rendit dhe u kthen atyre fjalën.

Nuk dihet çfarë i  ka thënë i riu, por polici i qarkullimit lëshohet në të shara, që dëgjohen qartë në video.

 

June 26, 2016 20:31
Komento

1 Koment

 1. Darius June 26, 23:03

  Pronari i Piceri ERA,se ai kishte denoncuar BRAVI RAGAZZI,qe kur hane ndonje plumb qorr,behen Silent RAGAZZI.
  Policia jone dihet qe jane Palla Cari,se ne Cyrykstan ka ligje te Cuditeshme….prodhim,trafikim,shitje,te droges,armeve,raketave….etj.
  Tani si shtet dhe Popull i mbarum qe eshte Cyrykstani,ka….
  O prodhim
  O trafikim

  Ka gjobe makina…??bllokoje dhe veri prap gjobe,po ca carin doni hajde dhe ti ne piken e bllokimit??
  O shtet cari,po djalin e Fullhajnit,e plot plerave te tjera pse nuk i procedoni???

  Cyrykstani do zhdukur me 3 kate,por NEN DHE ama!!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*