Video/ Presidenti nuk ka të ngopur me bjeshkët. Tjetër postim, pas kosit mahnitet me ahet dhe pishat

August 14, 2019 17:56

Video/ Presidenti nuk ka të ngopur me bjeshkët. Tjetër postim, pas kosit mahnitet me ahet dhe pishat

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka ndarë edhe këtë të mërkurë me ndjekësit e tij në rrjete sociale momente nga pushimet e tij në bjeshkë.

Nëpërmejt postimit të një videoje në Facebook, Meta ka shfaqur disa çaste nga udhëtimi i tij në Bjeshkët e Prevallës dhe Brezovicës, duke vënë theksin në bukuritë natyrore.

Ky postim vjen pas atij të paradrekës, kur presidenti postoi një foto me një blegtor vendas, Bajramin, i cili, sipas presidentit, mund të fitonte çmim ndërkombëtar për kosin më të mirë.

Postimi i presidentit:

“Një udhëtim ëndrrash mes bukurive magjepsëse të Bjeshkëve të Prevallës dhe të Brezovicës, aty ku ndërthuren si askund tjetër pyjet me ahe dhe me pisha, ku vegjetacioni dhe biodiversiteti është mahnitës.”

https://www.facebook.com/ilirmetazyrtar/videos/447143829474417/

e.ll./dita

August 14, 2019 17:56
Komento

6 Komente

 1. Lulezim Basha August 14, 18:35

  Monika,na siguro ca fare kosi per protestat e shtatorit

  Reply to this comment
 2. jo per gje... August 14, 20:06

  Jo, na duhet ca fare per nje president.

  Reply to this comment
 3. Koli August 14, 21:02

  Gjej fshatare,eskursionista,qene ,dele,pula dhe vvvuuuu fotot Likja se i duket sikur rren njerezit qe oboboo sa i mire eshte Like Meta.As mos u lodh hic se politika keshtu eshte ta kane vene syne per ne Rec.

  Reply to this comment
 4. Korcari August 15, 09:31

  Rugova .I kishte djathin e Sharit që u a rekomandonte gjithë udhëheqësve të kohës.imagjinoni ti rekomandosh djathë presidentit të Francës….!!Ky Cepanisti e paska me kosin.Po reklamën e hirës kujt ja ka lënë… ERTV.Jo mor jo Nishani si President dhe Pëndi Majko si kryeministër,janë De Gol dhe W.Chërcill në krahasim me fukarenjtë aktualë.

  Reply to this comment
 5. Ai August 15, 14:34

  Po viziton bjeshket para biruces se burgut qe e pret shpejt për vjedhjen e floririt dhe vdekhence Dritan Priftit e Sokol Olltrashit.

  Reply to this comment
 6. Aaiu nga Selenic August 15, 18:44

  Kesaj i thojen ti jape vetes kurajo edhe ne ditet shume te zymta qe Presidenti(pashku i madh) ja ka sjell vetes se vete.!
  Te gjith ata qe hypin ne detyra qe nga e vogla deri teke me e madhje kure ta hapin zyren duhet te ken parasyshe perrallen e LA FONTEN. Qeni dhe hija e tije.! Po a e dsijen keta kete perralle. Po medhithate po ua mjape edhe nje her le ta lexojne.
  La Fopnten
  NJHa ishte nje her nje qen i cili kishte gjetur ne cofdher qengji dhe e kishte marre ne goje.
  Qeni i duhej ta kalonte ne lume.!
  Gjate ecjes ne uje qeni pa hijen e tije me mishin qe kishte ne goj.
  Per momenti qeni mendoi se ishte nje qen tjewter dhe hapi gojen per t`ja marre mishin qenin ne hije e tije.
  Sapo Hapi Gojen Qeni mishi i ra ne lum dhe lumi ja rrembej mishin qenit.
  Qeni ngeli edhe pa mishin qe kishte ne goje.
  Pra nga meraku per te pasur se me shum mish, Qeni e humbi edhe ate qe kishte.”

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim