Presidentja kroate, festë të “çmendur” me lojtarët në dhomat e zhveshjes

July 8, 2018 11:05

Presidentja kroate, festë të “çmendur” me lojtarët në dhomat e zhveshjes

Jo vetëm që tërhoqi mjaft vëmendje në tribunën ‘VIP’ ku kërceu nga gëzimi i fitores së kombëtares së saj në sy të kryeministrit rus, por festa ‘e çmendur’ e Presidentes kroate, Kolinda Gabar Kitoraviç, ka vijuar edhe më tej.

Në një video të publikuar nga vetë Kitaroviç, kjo e fundit shfaqet si kurrë ndonjëherë. Presidentja feston me futbollistët e Kroacisë në dhomat e zhveshjes, duke u hedhur nga gëzimi së bashku me lojtarët.

Kroacia arriti të futet në gjysmëfinalet e Kupës së Botës për herë të parë që nga viti 1998, duke mposhtur Rusinë me penallti.

o.j/dita

July 8, 2018 11:05
Komento

3 Komente

 1. Aliu nga Selenic July 8, 11:09

  PRESIDENTE !Ashtu jemi gezuar edhe ne shqiptaret per kete fitore te Kroacise. Kemi shprese te madhe qe Kroacia do te dale kampion i ketije kamponati.!

  Reply to this comment
 2. xyz July 8, 13:19

  Ali,ti je gezuar por jo gjithe shqiptaret,Mucnanot Kostat,Lubot,i thyen edhe tavolinat prej nervoze

  Reply to this comment
 3. haha July 8, 13:54

  O fut ne dhomat e zhveshjes me bo sex
  qeflleshka presidente .
  Dhe sa i takon asaj thenjes se saj ,
  qe edhe Kombi Jone ka te drejten te festoje ,
  eshte e pavend ,
  sepse nuk ekziston Kombe Kroate ,
  por jane ise /provinca SLLAVE te zbritur ne Ballkan .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim