VIDEO / Prezantueses së BBC-së i bie të fikët live

February 21, 2016 18:42

VIDEO / Prezantueses së BBC-së i bie të fikët live

“Më vjen keq, po më bie të fikët”… Këto kanë qenë fjalët e prezantueses së motit të BBC-­së e më pas ajo është zhdukur nga ekrani.

Kamerat u kthyen menjëherë nga dy gazetarët në studio, ndërsa stafi i erdhi në ndihmë 33-­vjeçares, nënë e një fëmije.

Pak më vonë, një prej kolegëve të saj shkroi në “Twitter” se kishte komunikuar me Rachel­in dhe ajo ishte në gjendje të mirë nën kujdesin e mjekëve.

 

February 21, 2016 18:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*