VIDEO/ Pse ndodhin aksidentet? Shikoni si mbetet gruaja në mes të autostradës Tiranë-Durrës

August 12, 2017 16:02

VIDEO/ Pse ndodhin aksidentet? Shikoni si mbetet gruaja në mes të autostradës Tiranë-Durrës

Shofere te papergjegjshem, apo kalimtare po aq pa kujdes per jeten e tyre?

Nje debat ky qe mund te haje shume diskutim.

Por, pamje si kjo qe ka fiksuar Harta digitale e aksidenteve rrugore, nuk jane te panjohura per syte e shqiptareve.

Ne video çifti i të moshuarve ka preferuar që të rrezikojë jetën, duke kaluar mes per mes autostrades Tiranë-Durrës, por nderkohe qe burri ka kapercyer pengesen, shikoni si mbetet gruaja.

August 12, 2017 16:02
Komento

3 Komente

 1. Z/K August 12, 17:16

  Qe ka mbet po e shohim.Po si ka shkue aty bahet cud.

  Reply to this comment
 2. mirel August 12, 21:15

  Mire e vella, po nga do kaloje nona. Ju e beni sikur paska qef te hidhet e te bej sport mes makinave.
  Ka ndonje menyre tjeter per te dale matane, apo do rrine e fryjn e syte mileti mos i merr ndonje helikopter e i con ne shtepi

  Reply to this comment
 3. Arben August 13, 06:53

  EPO, PARATE E INFRASTRUKTURES NDIHMESE,

  KUR NDERTOHENE RRUGET, I VJEDHIN

  UDHEHQESIT TANE TRIMA, QE MOS MARRIN SY.

  RROFTE POPULLI SHQIPETAR, TRIM DHE HEROIK

  EDHE BAR DO TE HAJE, VETEM UDHEHEQESIT

  MOS TI GJEJE GJE.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*