VIDEO/ Publikohet kënga e re e “West Side Family”, dedikim prekës për Dr.Florin

December 29, 2017 19:08

VIDEO/ Publikohet kënga e re e “West Side Family”, dedikim prekës për Dr.Florin

Edhe pse Dr.Flori mungon fizikisht mes nesh, Landi dhe Miri i West Side Family, sjellin klipin me këngën e titulluar ‘Beso’, pjesë e të cilës është edhe Dr. Flori me zërin e tij.

Klipi është shfaqur për publikun sot, më 29 dhjetor 2017, në orën 18:00.

 

December 29, 2017 19:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*