VIDEO/ Qarkullonte me pistoletë, arrestohet “i forti” në Tiranë. Policia “zbërthen” Audi-n

July 14, 2017 15:34

VIDEO/ Qarkullonte me pistoletë, arrestohet “i forti” në Tiranë. Policia “zbërthen” Audi-n

Një 31-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi është kapur duke lëvizur me armë zjarri tip ‘TT’ dhe 2 krehëra të mbushur me fishekë.

Në pranga ka rënë A. K., 31 vjeç, banues në Tiranë.

Njoftimi i policisë:

Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.5, në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative kanë bërë ndalimin e një shtetasi.

Më datë 14.07.2017, rreth orës 12:30, ky shtetas është konstatuar në rrugën “Demokracia” në Bathore, duke qarkulluar me mjetin tip “Audi”.

Menjëherë shërbimet e policisë kanë bërë të mundur ndalimin e mjetit dhe kanë filluar ushtrimin e kontrollit.

Gjatë kontrollit të ushtruar në mjet është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale:

1 armë zjarri pistoletë, e llojit “TT” dhe 2 krehëra të mbushur me fishekë.

Menjëherë është arrestuar në kushtet e flagrancës shtetasi:

A. K., 31 vjeç, banues në Tiranë.

Shtetasi i mësipërm është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime proceduriale të mëtejshme.

 

July 14, 2017 15:34
Komento

1 Koment

  1. Tony July 14, 16:34

    Ku shkoni kontroll pa doreza , ku shkojne shenjat e gishtave Tuaj o police

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim