VIDEO/ Qeni ndihmon në grumbullimin e bagëtisë

August 12, 2017 20:53

VIDEO/ Qeni ndihmon në grumbullimin e bagëtisë

Një video humoristike është filmuar nga Steven Delitz nga Victoria e Australisë .  Steven është pronari i një qeni të quajtur Billy, i cili ka befasuar me veprimin e  tij të fundit.  Ai ka bërë rolin e një kujdestari duke ndihmuar pronarin  e tij në grumbullimin e bagëtisë.

Qeni ka filluar të lehë dhe lopët i janë bindur menjëherë.

“Nuk do të thotë dukja, është te forca me të cilën paraqitesh. Është i vogël, por ka autoritet”, ka shkruar Delitz lidhur me rastin. Video është përhapur menjëherë në mënyrë virale dhe ka marrë shumë shikime.

August 12, 2017 20:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*