VIDEO: A doli avioni i Erdogan nga Turqia?

July 16, 2016 09:46

VIDEO: A doli avioni i Erdogan nga Turqia?

Presidenti turk Erdogan, i cili ishte me pushime në qytetin turistik të Marmaris, kur filloi grushti i shtetit, u nis me një avion privat, i cili nuk kishte destiancion të përcaktuar.

Radarët kanë regjistruar momentin kur avioni i presidentit është sjellë vërdallë në ajër mbi Turqi dhe nuk e kaloi asnjëherë kufirin.

Avioni fluturoi gjatë në formë rrethi për tu ulur më pas në Stamboll, ku presidenti u prit nga një turmë e madhe njerëzish.


July 16, 2016 09:46
Komento

2 Komente

 1. Arben July 16, 11:04

  MASHTRIMET E QNN, SKY DHE KOMPANI, DOLEN SHESHIT.

  PERPARA ERDOAN

  Reply to this comment
  • X13 July 16, 12:41

   Fakti qe nuk ka dal nga shteti dhe nderkohe toleronte njoftimet se kishte dale, do te thote qe e ka organizuar vete. Pra e ka ditur si do perfundonte. Duket si skenar

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim