VIDEO: Rama anëtarësohet te Arkiva, publikon pamjet e transformimit

January 14, 2019 16:30

VIDEO: Rama anëtarësohet te Arkiva, publikon pamjet e transformimit

Kryeministri Edi Rama ka vizituar ambientet e reja të Arkivës së Shtetit.

“Në brendinë e transformuar të një godine me mbi 200 milionë dokumente për historinë e shqiptarëve e të shtetit tonë 🇦🇱”, shkruan Rama.

l.h/ dita

January 14, 2019 16:30
Komento

1 Koment

  1. Ivi January 14, 17:31

    He me ju lumte! Nje tjeter arritje e vlefshme dhe bashkohore.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*