VIDEO: Rama çon Sorecën në Lushnje, gruaja e vë në siklet: Ne i kemi sytë nga ju, shikoni dhe ju pak nga ne!

May 27, 2020 09:31

VIDEO: Rama çon Sorecën në Lushnje, gruaja e vë në siklet: Ne i kemi sytë nga ju, shikoni dhe ju pak nga ne!

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ambasadori i BE-së në Shqipëri, Luigi Soreca kanë vizituar një kompani eksporti në fshatin Zgjanë.

Teksa flisnin për punën dhe për prodhimin e fermerëve të Lushnjes, pronarja e biznesit, Aneta Arapi i ka dhënë edhe një mesazh ambasadorit Soreca.

Ajo i ka kërkuar që të si përfaqësues i BE-së në Shqipëri, të mendojë më shumë për vendin tonë.

Ndërsa Soreca i vënë në siklet e ka siguruar se Europa mendon për vendin tonë, dhe investon.

PJESË NGA BISEDA:

Aneta Arapi: Rroftë Europa!

Luigi Soreca: Ju edhe ne, bashkë!

Aneta Arapi: Ne i kemi shumë sytë nga ju, po shikoni dhe ju pak nga ne. Na shikoni pak më shumë

Luigi Soreca: Jo, jo. Është shumë e rëndësishme të shohim rezultatet e programeve të BE-së. Ne jemi shumë të lumtur.

j.l./ dita

May 27, 2020 09:31
Komento

3 Komente

 1. juventus May 27, 12:11

  He more palo ambasador je bere zhele e Rames se te ka provokuar me kurvat e kabinetit dhe te ke kapur me “presh” ne dore dhe tani po te perdor si i do bytha.

  Reply to this comment
 2. Rrofte Europa May 27, 12:46

  Po te pa Europa, ta marrin ate firmen qe ta kane ndertuar djemte me para droge, oj ti e Kozmait.

  Reply to this comment
 3. ajo Gozhdes, ai Patkoit May 27, 13:44

  Ajo gruaja – Na shikoni ne qe kemi syte nga ju!
  Sorrecka – Jo se na kalojne pa pare rezultatet e programeve te BE-se…
  Ju jeni me ne, Ne jemi te lumtur…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim