VIDEO/ Rama i jep dorën Nokës dhe Bashës në Kuvend, çfarë i tha

September 9, 2017 19:00

VIDEO/ Rama i jep dorën Nokës dhe Bashës në Kuvend, çfarë i tha

Pasi hodhi voten per zgjedhjen e kryetarit te Kuvendit, kryeministri Edi Rama u duk shume miqësor me disa prej deputeteve te opozites.

Ai i ka dhene doren Flamur Nokes dhe me pas Lulzim Bashes, te cilit iu drejtua me keto fjale:

“Kryetar mire?”, teksa iu afrua tek vendi qe ishte ulur Basha.

 

September 9, 2017 19:00
Komento

2 Komente

 1. Dn September 9, 19:13

  Me doren e majte se e kane kod mafioze

  Reply to this comment
 2. Barist ne Vicidol September 9, 23:16

  … mire eshte shoku pallavesh ore ngjyre mavi, si i majte qe je edhe te djathtet i takon me doren e majte, ja fute prap Lulushit.
  Per pislleqe ashtu sic je vete te punon edhe truri.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*