VIDEO: Tentoi t’i dilte përpara, KM i tregon vendin zëvendësit. Vështrimi i këtij të fundit i thotë të gjitha

December 2, 2019 19:44

VIDEO: Tentoi t’i dilte përpara, KM i tregon vendin zëvendësit. Vështrimi i këtij të fundit i thotë të gjitha

Kryeministri, më parë publikoi një foto në rrjetet sociale së bashku me zv/ kryeministrin Erion Braçe.

Ata shfaqeshin ulur në tryezë, pranë personave të prekur nga tërmeti, në një prej çadrave.

KM shkruante për zëvendësin e tij fytyrë pikëlluar:

Drejtpërdrejt ai momenti kur i VOGLI ushqen të “mADhiN” dhe i thotë, ha or ti ha, se po hyn në ujë.

Nuk kuptohet pse disa gërma i ka bërë të vogla dhe disa të mëdha tek fjala “madhin” por gjithsesi ky është teksti i postimit:

Ndërkohë qarkullon një video ku shfaqet Rama, sërish me zv/ kryeministrin në Lezhë gjatë inspektimit dhe takimit të tyre me familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit.

Numri dy i qeverisë, i shkujdesur ka ecur në krah të Ramës.

Por ka harruar kush është protagonist para mediave dhe publikut.

Siç edhe shihet në video, KM i fut një të shtyrë zevendesit te tij, si një mënyrë për t’i treguar ku e ka vendin: duhet të qëndrojë një hap pas tij.

Braçen e kaplon në fytyrë një shprehje “keqtrajtimi” që nuk ka arritur ta fshehë.

 

j.l. / dita

December 2, 2019 19:44
Komento

14 Komente

 1. sasha dhe darko December 2, 14:54

  Kena 1 shprehje ne nga skrakpari – ma mire muti se i vogel

  Reply to this comment
 2. Drini December 2, 15:11

  Çfarë hallesh kemi ne dhe çfarë halli ka Rama!!!!

  Reply to this comment
 3. Diktat December 2, 15:40

  Harram vota qē të dhashë o i lojtur ! Sillet si rrugaç para popullit që lēngon!

  Reply to this comment
 4. demo December 2, 17:10

  Populli ka nje fjale te urte:Para te Madhit dhe prapa mushkes,mos rr!
  Koci Xoxe me hapat e shpejte shkurtabiqe,dilte para Enver Hoxhes.Ky sado te zgjaste hapat nuk po e arrinte,derisa e kapi ne Plenumin e Korces dhe ja veshi mbi kurriz gjithe krimet e veta.
  Prandaj o Brace mos e arrij Ramen,se do psoc si Koci Xoxe.

  Reply to this comment
 5. ganiu December 2, 18:28

  Edhe nga Braçja ka frikë se i bën hije?
  Çaaaaaaaa gallateeeeee.

  Reply to this comment
 6. intelektuali December 2, 19:06

  Ua Demo na ckrive o derebardhe. Na ckrive me kocin

  Aman je i madh per perendi

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 December 3, 08:18

   o sumë sapun
   të paska prek telat dema??
   të paska ofenduar koçin??patriot e ke o bir bushtre??dhe ti rracë e koçit je??prandaj na mbahesh fort me ruso bullgarët??he bir kurve he!!të del pisllëku mor qën!!
   kaq ishte për ty robshkërdhyer!!
   ps:mos shkruaj me dy pseudonime mor dobiç se bëhesh më kopil se rama!!të paktën ai ka prejardhje nga gjak B,kurse ti nga gjak muti!!

   sa për braçen!!
   të mos mërzitet i madhi braçe se na i rriten nervat pastaj!!nuk i lëpin më bythën shefit dhe i këput zinxhirin!!
   na bëhet braçja si një çiuaua e tërbuar!!na kafshon dobiçin e qut të tironës,me gjysh burgajeti!
   praç mbaje veten!!mos e shkel mutin e madh,e mbi të gjitha qëndro ngrohtë afër tij!!po i bën nder vetes e fisit tënd!!të qëndrosh në krah të mutit ke gjithnjë përfitim!!
   si e thotë dhe gano kujdes se mos i bësh hije të gjatit,se të rras ndonjë tepsi kokës që të mos e marrësh veten kurrë më!!

   Reply to this comment
 7. Koci i teta Ollges December 2, 19:07

  Ua Demo na ckrive o derebardhe. Na ckrive me kocin

  Aman je i madh per perendi

  Reply to this comment
 8. dritan December 2, 21:06

  Kjo video tregon nje te vertete te madhe , se Rama cdo gje e ben per reklame , per te kuruar imazhin e tij
  Ne fakt ai ka pushtuar mediat duke dhene imazhin se eshte babai i kombit nga i cili do t i vije shpetimi , por haron se ai ka qene 12 vjet kryetar bashkie ne Tirane , ku edhe pse termeti qe me i vogel se ne Dures ka patur shume deme ne pallatet e ndertuar ne kohen e tij , haron se ai eshte kryeminister per gati 7 vjet dhe nuk morri asnje mase pas termetit te 21 Shtatorit , haron se nuk ka bere asgje per forcimin e strukturave te emergjencave civile , haron se qeveria e tij harxhon 1,1 miljon USD per qen qe nuk ekzistojne dhe tani ky baba i kombit na del se vetem ai nuk ka faj dhe na qenka faji i medijave qe transmetojne realitetin dhe kjo na sjell panik , jo panikun e sjellin godinat e pasigurta qe u ndertuan midis te tjerash edhe ne kohen kur qeverisje zotrote , prandaj para se te fajesosh te tjeret kerko njehere ndjese per zullumin qe ke krijuar vete

  Reply to this comment
 9. ? December 2, 22:35

  keto po qe jane”lajme”

  Reply to this comment
 10. galaja December 3, 00:26

  kur ben si i forte dhe ky cuni anetes
  qe i kane marre buken nga dora qe i vogel
  a pika ne koke
  gjete vend te besh te fortin
  me ata mjeranet qe nuk kane breke ne bythe

  Reply to this comment
 11. alphade December 3, 04:20

  KM – Kokorrosh, ….! Kapadai I pakorigjueshem ! Por edhe i “vogli” nuk eshte pa personalitet, shikoni si e
  shikon Mark Shalkegjatin me inat te paperballueshem !
  Me pelqen ky Bracja,thoni si te doni…..!

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 December 3, 13:03

   ec se do ti vijë rradha dhe braçit!
   ke për ta parë si ka për ta bërë!!
   të kujtohet saliu??
   e mbnin afër vetëm për shishen e shurrës!!
   më pas jua shpërbleu hoxhajve,me tërë forcën e urrjtjes!!
   ai deshte të kishte dhe uturakun,por sia dhanë!!

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim