VIDEO/ Rita Ora ‘deh’ me raki Kosove Ed Sheeran dhe Gordon Ramsey

October 22, 2017 21:17

VIDEO/ Rita Ora ‘deh’ me raki Kosove Ed Sheeran dhe Gordon Ramsey

Të ftuar në emisionin e “Jonathan Ross Show” , këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora e cila ka promovuar edhe këngën e saj të re, këngëtari Ed Sheeran, dhe shefi i kuzhinës Gordon Ramsay janë përballur me një surprizë të këndshme nga moderatori.
Ross, kishte marrë një shishe raki, dhe mbushi nga një gotë për të ftuarit e tij. Rita, ishte ajo e cila e sqaronte këtë raki, duke thënë që është shumë e fortë dhe se në shtëpinë e saj kjo raki sillet nga i ati për festa të ndryshme dhe jo vetëm. Rita tha se i pëlqen ta pijë por vetëm pas përfundimit të punës.

October 22, 2017 21:17
Komento

1 Koment

  1. Plaku Xhuxhumaku October 23, 01:52

    Po ne Kosove rakise se rrushit i fuskan shurre per ta ngjyrosur?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?