VIDEO/ Rrahje masive në plazh

August 14, 2017 17:20

VIDEO/ Rrahje masive në plazh

Një rrahje masive është filmuar  në një plazh, Ramsgate në Juglindje të Anglisë të premten e 11 gushtit.

Pamjet tregojnë dhjetra persona që rrihen me grushta e shkelma.  Rrahja ndodhi jashtë ambienteve të një resorti turistik familjar.

Videoja është postuar në Snapchat dhe më pas është shpërndarë në mënyrë virale në rrjetet sociale.

Ndërsa një grup njerëzish shikonin skenën e rrahjes masive. Policia mbërriti në vendngjarje pas telefonatave të pushuesve. Hetimet kanë nisur por momentalisht nuk ka asnjë të arrestuar.

 

August 14, 2017 17:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*