VIDEO/ Rrëzimi i prezantueses së motit bëhet hit në internet

January 23, 2018 22:29

VIDEO/ Rrëzimi i prezantueses së motit bëhet hit në internet

Rrëzimi i kësaj prezantueseje të motit nuk mund të lërë pa reagim edhe njeriun më të “ftohtë”.

Ajo duket teksa prezanton motin (që kohët e fundit ka si kryefjalë borën dhe akullin) bie me forcë në dysheme. Incidenti ka ndodhur në Zvicër.

January 23, 2018 22:29
Komento

1 Koment

  1. anticensurë25642654 January 24, 18:03

    o ju martë muti shalët!!
    nuk është aksident,por thjeshtë një rreklamë për suzuki 4×4 dhe gomat e dimrit!!kjo rreklamë nuk është e re dhe fillon e shfaqet në fillim të nëntorit!!
    çna mbytën budallenjt!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*