VIDEO+FOTO/ Rrëzohet pema gjigante tek QSUT, lëndohen disa persona

May 16, 2016 10:52

VIDEO+FOTO/ Rrëzohet pema gjigante tek QSUT, lëndohen disa persona

Një pemë gjigante është rrëzuar pranë Qendrës Spitalore Universitare ”Nënë Tereza” në Tiranë.

Sipas të dhënave paraprake mësohet se pema ka zënë poshtë disa njerëz si dhe janë prishur më shumë se 4 makina.

E gjithë skena është filmuar nga dritarja e Onkologjikut, kur papritur pema filloi të binte.

Aty kanë qenë duke kaluar 3-4 njerëz, të cilët janë zënë poshtë, por për fat të mirë askush nuk është lënduar. Policia sapo ka mbërritur në vendngjarje.
3
4

 

 

May 16, 2016 10:52
Komento

1 Koment

Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*