Video: Rrëzohet pema në Shkodër, zë poshtë disa makina

August 26, 2019 15:02

Video: Rrëzohet pema në Shkodër, zë poshtë disa makina

Një pemë relativisht e lart është rrëzuar në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Rus”, afër shkollës 9-vjeçare “Skënderbeg”, shkruan Ballkanweb.

Siç shihet dhe në video pema ka rënë mbi një furgon udhëtarësh, por që fatmirësisht nuk ka njerëz të lënduar.

 

 

b.b/dita

August 26, 2019 15:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim