VIDEO: Lotët e Sadikut në dhomat e zhveshjes

June 20, 2016 00:53

VIDEO: Lotët e Sadikut në dhomat e zhveshjes

Ishte padyshim një nga figurat më të rëndësishme të ndeshjes Shqipëri-Rumani, autori i golit Armando Sadiku. Teksa ka emocionuar miliona shqiptarë, ai nuk ka mundur të përmbajë as emocionet e tij dhe është parë duke qarë pas përfundimit të ndeshjes.

 

June 20, 2016 00:53
Komento

1 Koment

  1. Led June 20, 09:22

    O zot cfare emocionesh kane mbartur, dhe na dhuruan

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim