VIDEO/ Sadiku shënon edhe në Kupën e Polonisë, Legia kualikohet për më tej

August 8, 2017 21:07

VIDEO/ Sadiku shënon edhe në Kupën e Polonisë, Legia kualikohet për më tej

Armando Sadiku ka arritur të shënojë një tjetër gol për skuadrën e Legias së Varshavës. Ai ka gjetur rrugën e rrjetës në ndeshjen e sotme të Kupës së Polonisë në transfertë ndaj Visla Pulavi, takim që skuadra e shqiptarit e fitoi me rezultatin 1-4.

Sadiku shënoi golin e 4-t dhe të fundit të takimit në minutën e parë të shtesës pak para vërshëllimës përfundimtare. Pas kësaj fitoreje, Legia është kualifikuar për në fazën pasardhëse të 16 skuadrave më të mira të kompeticionit.

August 8, 2017 21:07
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?