VIDEO / Shaka e hidhur e Eneda Tarifës me aktorin e Portokallisë

September 2, 2017 16:23

VIDEO / Shaka e hidhur e Eneda Tarifës me aktorin e Portokallisë

Në dasmën e Bes Kallakut ishin të ftuar edhe kolegët e tij nga emisioni i humorit “Portokalli”.

E ftuar ka qenë dhe prezantuesja e këtij emisioni Eneda Tarifa, e cila ka bërë një shaka të hidhur me aktorin e njohur të “Portokallisë”, Irgen Çela, i njohur ndryshe si “Xhoda”.
Për më tepër, ndiqni videon:

September 2, 2017 16:23
Komento

2 Komente

  1. XXXL September 2, 20:25

    E cfare shakaje ka bere, Xhoxha po Xhode eshte, toc nga trute dhe toc nga koka, i do vene nje klluf.

    Reply to this comment
  2. E verteta eshte e hidhur September 3, 12:37

    Ku ishte e “hidhura”ketu,se kuptova.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*