VIDEO/ ‘Shëno si Odise, del një këngë për futbollistin e Kombëtares kuqezi

November 25, 2017 18:16

VIDEO/ ‘Shëno si Odise, del një këngë për futbollistin e Kombëtares kuqezi

Paraqitja shumë e mirë e mesfushorit të kombëtares shqiptare, Odise Roshi në ndeshjet e fundit më bluzën kuqezi, duket se ka frymezuar disa këngëtarë të rinj shqiptarë që të bëjnë një këngë për të.

Bëhet fjalë për Kristian Lleshin dhe Marinko Leka, të cilët kanë publikuar sot në Yotube këngën me titull “ODISE”, kushtuar pikërisht ylli të përfaqësueses sonë.

“Vrapo si Odise, gjuaj si Odise, fluturo si Odise, fluturo shumë lart mbi re, po, shëno si Odise, k**vë”, është një pjesë e tekstit e shkëputur nga refrenit në anglisht të kësaj këngë, e cila është një miks mes vargjeve shqip dhe anglisht.

November 25, 2017 18:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*