VIDEO: Sherr live në Itali mes Ilary Blasi e Corona: Totti të ka tradhëtuar

October 26, 2018 12:09

VIDEO: Sherr live në Itali mes Ilary Blasi e Corona: Totti të ka tradhëtuar

Ilary Blasi e Fabrizio Corona kanë qenë protagonist të një debati, që kaloi normat e etikës live në tv, në transmetimin Grande Fratello Vip.

Corona ka folur për tradhtinë e Totti ndaj Ilary. Situata ishte e tensionuar edhe më parë, por Corona e ka ngritur zërin kur bashkëshortja e Francesco Totti e pyeti: “Të kujtohet çfarë më bëre 13 vjet më parë?”. Referimi ishte për cështjen Flavia Vento, për të cilën Totti (duke e mohuar) flet në librin e tij: “Ka shkruar një mal me idiotësi – sulmoi Corona -. E vërteta është që jemi të gjithë brinarë dhe ty të ka tradhtuar pas një muaji martesë”.

Ilary Blasi replikoi ashpër: “Kishe organizuar gjithçka kur duhej të martohesha dhe isha shtatzënë me djalin tim të parë, e di gjithë Italia. Ti luan me ndejnjat e të tjerëve. Unë ata si ty i zhduk menjëherë”.

Ilary Blasi e ndërpreu lidhjen dhe përshëndeti Corona duke vazhduar noramlisht trasmetimin.

Për momentin, nga ana e Totti nuk ka pasur asnjë reagim, por kjo çështje duket se do të vazhdojë edhe pas përfundimit të programit.

l.h. dita

October 26, 2018 12:09
Komento

5 Komente

 1. anticensurë25642654 October 26, 12:24

  “E vërteta është që jemi të gjithë brinarë ”
  me sa kam unë parasysh tuhet “brinoç “dhe jo brinar!!
  sa për lapaqenërinë korona blazi,mjafton që toti nuk e ka tradhëtuar me koronën!!

  Reply to this comment
 2. Fjal ka pasur ,mundet te ket pas edhe noj Reshqitje te pavullneteshme ,te KEMBES se Toti-t ,por jo Tradheti ! October 26, 14:23

  Kur burrat ( e tipit carona) hyjne ne rolin e femrave llapaqene
  dhe e kunderta ,

  eshte gjeja me e shemtuar ke Njeriu !

  Reply to this comment
 3. Milan October 26, 15:13

  Grande Corona

  Reply to this comment
 4. Sokol October 26, 19:20

  Kush jane keta se nuk po e kuptoj??

  Reply to this comment
 5. [email protected] October 28, 13:55

  Na plasi k…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*