VIDEO/ Sherr masiv mes simpatizantëve të PS dhe LSI në Tiranë

June 25, 2017 19:08

VIDEO/ Sherr masiv mes simpatizantëve të PS dhe LSI në Tiranë

Në qytetin e Tiranës disa anëtarë të Partisë Socialiste janë konfliktuar fizikisht me një grup simpatizantësh të Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Nuk dihen arsyet e këtij sherri, por LSI thote se anetare te PS jane perpjekur te sulmojne simpatizante te LSI, per t’i intimiduar dhe mos lejuar te shkojne ne votim.

Video eshte postuar nga vetë LSI.

Ne nje tjeter video qe ka denoncuar LSI, thote: “Shikoni si dalin banditet e rilindjes nga qendra e votimit ne Kerrabe!”

 

June 25, 2017 19:08
Komento

3 Komente

 1. sali June 25, 20:51

  Turp per ju te gazetes Drita shitet dinjitetin e morali e Gazetarit per interesa te uleta.U kthyet ne veglen qore te LSI.kENI HUMBUR VEHTEN

  Reply to this comment
 2. Teuta June 25, 22:37

  Po zihen qente lsi me ps
  Kjo eshte e majta e turpit 76 vjechar ne shqiperi.

  Reply to this comment
 3. Paqesori June 25, 23:15

  Ku jane kokeshtremberit e LSI jane sherret.. Shikoni si ka mbetur kryetari i tyre i qetesise dhe dashurise, Dy pellembe mbi toke se nuk e ka lene sherri ne bark te bej perpjete !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?