“Pse ma pe të dashurin?!”

April 20, 2016 16:11

“Pse ma pe të dashurin?!”

E kush tha që vetëm djemtë janë gati të zihen për të dashurat e tyre?

Vajzat nuk mbeten pas.

I tillë është edhe ky rast i cili vjen nga shkolla e mesme e “Ekonomikut” për “Jetaoshqef.al”.

Sipas raportuesit, vajzat debatojnë me zë të lartë dhe gati sa nuk kapen për flokësh, pasi njëra nga to i kërkon llogari tjetrës se përse e ka parë të dashurin e saj.

 

April 20, 2016 16:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*