Dhunë në vend të sportit, derbi i Tiranës degjeneron para nisjes

September 29, 2019 18:49

Dhunë në vend të sportit, derbi i Tiranës degjeneron para nisjes

Teksa sfida e derbit mes Tiranës dhe Partizanit pritej të fillonte pasditen e kësaj së diele, tifozët e dy skuadrave janë përplasur me njëri tjetrin.

Forcat e sigurisë kanë ndërhyrë për të qetësuar disi situatën para ndeshjes së shumëpritur.

Sherr tifozeria on Vidnews.

Sherri ne Selman Stermasi on Vidnews.

e.ll./dita

September 29, 2019 18:49
Komento

1 Koment

  1. lisi September 29, 20:03

    keta jane tifoza qe po ti pyesesh se kush fitoi thone qe fitoj barcelona, kaq tifoz jane, keta duan nje dru te mire tu dal avulli i droges

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim