Video/ Sherri midis tifozëve të Partizanit dhe Skënderbeut alarmon uniformat blu

February 24, 2018 17:39

Video/ Sherri midis tifozëve të Partizanit dhe Skënderbeut alarmon uniformat blu

Pak minuta përpara ndeshjes Partizani-Skënderbeu, tifozët e këtyre dy skuadrave janë përleshur përpara stadiumit ku do zhvillohej loja.

Situata e tensionuar midis tifozëve erdhi si rrjedhojë e historisë së përballjeve në vitet e fundit mes skuadrave.

Policia falë ndërhyrjes së saj bëri të mundur që situata të mos agravohej më tej. Menjëherë uniformat blu të Korçës kanë rrethuar stadiumin për të evituar situata të ngjashme, raporton Ballkan Web.

s.a/dita

February 24, 2018 17:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*