VIDEO: Shfaqja shkon keq, akrobatja rrëshqet nga litari dhe bie nga disa metra lartësi

October 22, 2018 16:38

VIDEO: Shfaqja shkon keq, akrobatja rrëshqet nga litari dhe bie nga disa metra lartësi

 

Ky është momenti tronditës kur një akrobate ra gjatë një performance në një cirk në Rusi.

Një akrobate ajror papritmas bie në tokë gjatë kohës që ai ishte duke bërë shfaqje.

Akrobatja ishte duke u ngjitur në lartësi, kur ajo rrëshqiti nga litarët e mëndafshit të cilin siç duket nuk e ka lidhur siç duhet.

Yana, 19 vjeçe, u rrëzuar nga një lartësi ku poshtë saj nuk kishte ndonjë rrjete mbrojtëse për ta pritur.

Ajo mbeti pa vetëdije dhe stafi i cirkut shihet se nxituan për t’i dhënë ndihmë dhe e dërguan në spital.

Fatmirësisht ajo tani është në gjendje të mirë shëndetësore, por fatkeqësisht thye njërin krah.
l.h/ dita

October 22, 2018 16:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim