VIDEO / Shikoni çfarë bën Edi Rama para se të votojë

June 25, 2017 11:34

VIDEO / Shikoni çfarë bën Edi Rama para se të votojë

Ndërkohë që të gjitha janë të përqëndruar në procesin e votimit, Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të kalojë kohën me djalin e tij të vogël.

Kryeministri Rama ka publikuar ne profilin e tij në Facebook një video ku Zaho është duke parë kukulla.

Në këtë video të publikuar Edi Rama ka shkruar “Kamera ime” dhe vihet re se aty mbizoteron qetesia.

June 25, 2017 11:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?