VIDEO: Shikoni se si grabitësi me thikë në dorë bastis kazinonë

September 15, 2017 10:31

VIDEO: Shikoni se si grabitësi me thikë në dorë bastis kazinonë

 Dalin pamjet nga grabitja që ndodhi gjatë natës në një kazino në kryeqytet, ku një i ri arriti të merret nën kërcënimin e thikës një shumë te majme parash.

Në videon e siguruar nga Balkanweb shihet se si Drilon Niko kontrollon nëpër sirtarët e kazinosë për lekë.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësorë Tiranë, në ngarkim të shtetasit të lartpërmendur për veprat penale “Vjedhje me dhunë” dhe “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta”.

September 15, 2017 10:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*