VIDEO/ Shkodër, momenti i arrestimit të grupit kriminal dhe i 5 prostitutave

November 18, 2017 20:59

VIDEO/ Shkodër, momenti i arrestimit të grupit kriminal dhe i 5 prostitutave

Kjo eshte video nga momenti i arrestimitt e 7 personave te cilet ishin pjese nje grupi kriminal qe merreshin me prositucion ne Shkoder.

November 18, 2017 20:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim