Video/ Shkullaku i thotë Zhejit: Si të duket ty gjuha, “o rrotë k…”

April 14, 2016 22:09

Video/ Shkullaku i thotë Zhejit: Si të duket ty gjuha, “o rrotë k…”

Emisioni Opinion i transmetuar në TV Klan ka si temë të mbrëmjes debatin mes Presidentit Nishani dhe kreut të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj në lidhje me ndërtimin e këndit të lojërave në Parkun e Liqenit.

Një nga të ftuarit, Armand Shkullaku ka theksuar se Erion Veliaj ka një mënyrë të foluri që nuk merret me kundërshtarin duke e kritikuar me argumenta, por merret me personin.

Shkullaku i ka bërë edhe një pyetje analistit, Artur Zheji përsa i përket gjuhës së përdorur.

Si të duket ty, gjuha kur kryeminstri Rama i thotë ish-kreut të opozitës: “O, rrot k…”, tha Shkullaku.

April 14, 2016 22:09
Komento

4 Komente

 1. Kapter baba nga burgu i Lezhes qe u ... April 14, 22:35

  O Shkullak edhe ti nuk je me pak rrote k***, s’ke pse me merresh me ish kreun e opozites te perdalurin Sali, qe nuk ka lene te aferm te politikanve duke ja u bere prostituta, qe shker*** moteleve.

  Reply to this comment
 2. DASH CUBAKU April 15, 06:34

  ky shkullaku eshte si posaqia e shqupit tamam si luftetari i ISISIT e ka lene mjekren

  Reply to this comment
 3. Asi April 15, 08:22

  Kta spiunet e sigurimit si ky rrota k… BOZHURI (shkullaku), CIFTELIA (prec zogaj), Notari (artan hoxha) etj, nuk duhet te dalin me neper TV se na ndyjne ekranet.

  Reply to this comment
 4. Gjirokastriti April 15, 09:44

  O shkullak katundari te marrte mortja mjekren.
  Ai qe mbron ti nu ka len kod gjuhesor e moral pa thyer ne ate vend te nemur.
  Po juve nuk ju flet mendja e zemra, ju flet xhepi.
  Posaqi ti me miqte e tu, posaqi dhe edvin shurra qe ju ben juve fresk

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*