VIDEO / Si i gënjyen pasagjerët në metro pasi kishte ndodhur shpërthimi?

March 22, 2016 20:21

VIDEO / Si i gënjyen pasagjerët në metro pasi kishte ndodhur shpërthimi?

“Ka ndodhur një incident në linjën metropolitane. Po kërkojnë të zgjidhim problemin”.

Ka qenë ky lajmërimi i rremë në trenin metropolitan të Brukselit, vetëm pak minuta pasi kishte ndodhur atentati në stacionin e Maelbeek dhe në aeroport.

Personeli i metrosë është treguar i kujdesshëm të mos tregojë natyrën e incidentit me qëllim për të mos krijuar panik.

March 22, 2016 20:21
Komento

1 Koment

 1. anticensurë 25642654 March 23, 10:15

  “Si i gënjyen….”
  është fjala më e saktë për të shpjeguar një ngjarje të tillë??
  apo thjeshtë mungesa e profenalizmit tuaj??
  iiiiiiiiiinjooooraaaaaaaantëëëëë!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*