VIDEO/ Si realizohen operacionet plastike në Brazil

July 11, 2017 19:26

VIDEO/  Si realizohen operacionet plastike në Brazil

Gluteoplastika, kjo teknikë e re e kirurgjisë estetike, ka lindur në Brazil ku edhe në ditët e sotme ka arritur zhvillimin dhe perfeksionimin e saj maksimal.

Ana “B” e femrës ka qënë dhe mbetet gjithmonë simbol i bukurisë dhe krenarisë së saj, si dhe qendër e vëmendjes së vështrimeve mashkullore, për sensualitetin që paraqet. Vithet e rrumbullakosura, tonike, konsiderohen gjithmonë e më shpesh jo vetëm si shprehje e feminilitetit, por edhe e një forme fizike rinore dhe të stërvitur.

Daily Mail ka publikuar pamjet se si realizohet një operacion për vithet.

 

Për më tepër, ndiqni videon:

zili ws

July 11, 2017 19:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*