Video/ Si ta kapësh të dashurin duke të tradhtuar

July 28, 2016 15:31

Video/ Si ta kapësh të dashurin duke të tradhtuar

Ky është momenti kur një vajzë mbetet pa fjalë, pasi e kap të dashurin duke e tradhtuar.

Vajza iu drejtua personave të kanalit “Si të kapësh një tradhtar” në YouTube dhe ata i përgatitën kurthin.

Një modele seksi e provokoi dhe ai e kapi në të pasme, teksa i thoshte se është single.

Vajza, Stephanie, u shokua.

“Nuk dua t’ia shoh më sytë,” tha ajo.

July 28, 2016 15:31
Komento

1 Koment

  1. Xha Temja July 28, 18:27

    Edhe kesaj,po ti vesh kamera nga prapa dhe ta provokojne sic bene me ate tjetrin,po i njejti perfundim do te dali!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim