Video/ Si ta karikoni telefonin nga qepa

June 5, 2016 12:50

Video/ Si ta karikoni telefonin nga qepa

Ju tani mund ta karikoni telefonin tuaj të Apple ose Android duke përdorur një qepë.

Për këtë, ju nuk keni nevojë për ndonjë prizë. Kjo funksionon përmes energjisë që gjenerohet nga procesi i elektrolizës.

E gjitha çfarë ju duhet është një qepë e madhe, një kaçavidë, pije energjike, pajisja dhe kablloja USB, shkruan Gazeta Express.

Dhe më pas, e gjitha çfarë duhet të bëni është si në videon më poshtë:

June 5, 2016 12:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim