Video skandaloze: 7-vjeçari pi cigare në prani të të rriturve në lokal

June 14, 2018 21:45

Video skandaloze: 7-vjeçari pi cigare në prani të të rriturve në lokal

 

Emisioni investigativ “Fiks-Fare” ka publikuar mbrëmjen e sotme në rrjetet sociale një video të një fëmije i cili konsumon duhan në ambientet e një lokali.

Ky fëmijë që shihni në video nuk mund të jetë më shumë se 7-8 vjeç, por edhe në prani të të rriturve në tavolinë konsumon duhan“, shkruhet krahas videos së publikuar

 Qytetari që na e ka dërguar shprehet se në harkun kohor prej 2 orëve djali ka konsumuar 4-5 cigare.

Reagimet kanë qenë të shumta edhe nga përdoruesit e Facebook, të cilët shprehin indinjata për zonjën që shoqëron djalin dhe e bëjnë përgjegjëse për veprimin e tij.

l.h/ dita

 

June 14, 2018 21:45
Komento

2 Komente

 1. N. June 15, 08:37

  Unë nuk e di a ka masa shternguese për një prind apo cfare eshtë kjo Shurra që rri prane këtij femijes…!
  Por ajo do një mesim që ta mbaje mend mire!…

  Reply to this comment
 2. Lazri June 15, 10:56

  Ajo femen me siguri nji pleher.Aj fmi tu pi cigare si me ken vetem ne pyll e jo ne lokal.Shoqeria shqiptare ka degradu krejt.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*