VIDEO / “Skfiterja” hyn në dyqan dhe vjedh “makinën” me lezet

July 20, 2016 09:49

VIDEO / “Skfiterja” hyn në dyqan dhe vjedh “makinën” me lezet

Janë shtuar gratë që vjedhin produkte të ndryshme në dyqane. E fundit ka ndodhur në Shkodër, ku një grua ka hyrë në dyqan dhe me lezet ka vjedhur makinën e rruajtjes.

Ka hedhur njëherë sytë rreth e rrotull si për tu siguruar që askush nuk po e shikonte dhe me nxitim e ka futur makinën poshtë fustanit, ndërsa ka përdorur edhe syze të zeza për të mos rënë në sy.

Më poshtë video e publikuar nga “Jetaoshqejf.

July 20, 2016 09:49
Komento

1 Koment

  1. Qarri i zigurit July 20, 16:47

    Kjo se rrun fare. Kot e ka vjedh. Per qef

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*